Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMEDTECH EXPO

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Wolniarski | 2015-11-05 11:30:49
aktualności

15 - 16 września w Lucernie odbyły się targi MEDTECH dla profesjonalistów z zakresu technik medycznych służących przede wszystkim protetyce leczniczej i estetycznej.

15 - 16 września w Lucernie odbyły się targi MEDTECH dla profesjonalistów z zakresu technik medycznych służących przede wszystkim protetyce leczniczej i estetycznej. Targi w Lucernie są stosunkowo duże jak na Szwajcarię i region, w którym się odbywają. W tegorocznej edycji wzięło udział około 160 wystawców głównie ze Szwajcarii, Austrii i Niemiec. Współorganizatorem targów był klaster Healthtech, zrzeszający producentów, dystrybutorów, usługodawców, instytucji badawczych i szkoleniowych oraz inwestorów działajacych w branży profesjonalnych technologii medycznych. Są to przede wszystkim firmy specjalizujace się w technologii medycznej, opiece zdrowotnej, biotechnologii, technologii farmaceutycznej oraz biologii molekularnej. Targi są doskonałą platformą wymiany doswiadczeń i prezentacji innowacyjnych rozwiązań. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie internetowej:

http://www.medtech-expo.ch