Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko WPHI Berno na targach IGEHO 2017 w Bazylei

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Iwona Aleksandra Hałgas | 2017-11-30 11:35:15
wphi berno, igeho 2017

W dniach 18-22 listopada 2017 r. na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bernie swoje produkty i usługi prezentowały zaproszone przez WPHI Berno firmy z Polski.

Stoisko WPHI Berno znajdowało się w dziale Delikatesy i Wina, oferując zwiedzającym do degustacji słodycze i wina z Polski oraz prezentując informacje dotyczące polskich przedsiębiorstw, producentów i wytwórców z branży spożywczej, hotelarskiej czy wyposażenia wnętrz, a także samego kraju, jego atrakcji kulinarnych i turystycznych. Miasto Jasło dostarczyło materiały promujące swój region, odbyła się również degustacja jasielskich win, produkowanych przez Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy 'Vinum pro cultura'. Na największych targach branży gastronomiczno-hotelarskiej w Szwajcarii produkty i usługi swoich firm prezentowali Marta Krajewska, menadżer eksportu z firmy GORT Catering Appliances Manufacturer z Białegostoku oraz Wojciech Bąk, menadżer sprzedaży z APPolska z Ustronia. Produkty polskich firma spożywczych i winiarskich prezentowało także Ministerstwo Rolnictwa. Swoje wyroby promowały m.in. firma Pszczółka oraz Zakład Produkcyjno-Handlowy TROPIC. Na targach obecni byli pracownicy WPHI Berno, w tym dr Zbigniew Kostecki, radca i kierownik wydziału.

20171127111445Od lewej: dr Zbigniew Kostecki, Marta Krajewska, Iwona A. Hałgas, Wojciech Bąk

Polskie stoisko, produkty z Polski, a także oferta polskich firm cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Pracownicy WPHI oraz przedstawiciele firm rozdawali materiały informacyjne oraz udzielali zainteresowanym odpowiedzi na temat polskich firm z różnych branż, polskich produktów spożywczych w kontekście możliwości nawiązania współpracy biznesowej. WPHI zachęcało do nawiązywania relacji biznesowych z polskimi przedsiębiorcami oraz przekazywało informacje związane z tematyką targów i potencjale gospodarczym naszego kraju. Targi IGEHO były idealną okazją do promocji polskich produktów i usług, nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi szwajcarskimi partnerami biznesowymi oraz zaznajomienia się ze światowymi standardami branżowymi. Liczba osób odwiedzających stoisko, zainteresowanie materiałami promocyjnymi na temat Polski oraz ilość nawiązanych kontaktów, świadczą o dużym sukcesie przedsięwziecia zorganizowanego przez WPHI Berno.

 

20171127113201Stoisko WPHI Berno Targi IGEHO 2017

Na targach IGEHO 2017 produkty i usługi z branży gastronomicznej i hotelarskiej prezentowało 750 wystawców z 16 krajów. Wydarzenie odwiedziło około 70 tys. osób.

 

Fot. Iwona A. Hałgas

20171118150745Targi IGEHO 2017

20171118151446Targi IGEHO 2017

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Skaj pikowany tapicerski

Skaj pikowany to jeden z najczęściej wybieranych materiałów tapicerskich. Tkaniny pikowane zrewol...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert