Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie firmy na Gali Elit w Genewie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Iwona Aleksandra Hałgas | 2017-11-30 10:54:32
wphi berno, gala elit genewa, le monde economique

Podczas Gali Elit, zorganizowanej przez magazyn Le Monde Economique 8. listopada 2017 w Genewie, polskie firmy uczestniczące w wydarzeniu miały możliwość nawiązania kontaktów biznesowych ze szwajcarskimi partnerami.

8. listopada pięć polskich firm uczestniczyło w Gali Elit w Genewie. Polska była gościem honorowym tegorocznej edycji wydarzenia, którego celem była promocja polskiego biznesu oraz nawiązanie kontaktów ze szwajcarskimi firmami.

Organizatorem spotkania był szwajcarski magazyn ekonomiczny „Le Monde Economique”, natomiast polską część wydarzenia zorganizował dr Zbigniew Kostecki oraz p. Barbara Sosnowski z firmy SOWE BUSINESS.

W „Le Monde Economique” w najbliższym czasie ukaże się też artykuł o polskiej gospodarce i jej rosnącym potencjałe, przygotowany przez dr Kosteckiego we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu w związku ze zorganizowanym wydarzeniem.

 

Fot. http://reportage-suisse-romande.ch