Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI na targach wina i targach Feinmesse 2017 w Bazylei

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Iwona Aleksandra Hałgas | 2017-11-06 16:08:08
wphi berno, feinmesse, targi wina


3 listopada 2017 r. radca Zbigniew Kostecki, kierownik WPHI odwiedził targi wina w Bazylei. Podczas tegorocznej 44. edycji targów wystawcy zaprezentowali zwiedzającym 3.877 rodzajów win ( białe wino – 1.067; różowe – 101; czerwone – 2.330; wino słodkie – 149 i wino musujące -230). Wystawcy podobnie jak w 2016 roku pochodzili z 23 krajów w tym m.in.: z Argentyny, Armenii, Australii, Brazylii, Bułgarii, Chile, Chin, Niemiec, Francji, Grecji, Włoch, Libanu, Maroka, Nowej Zelandii, Austrii, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Słowenii, Hiszpanii, Republiki Południowej Afryki, Węgier i USA. Zabrakło niestety polskich wystawców.

 

Powierzchnia targów wynosi 4.250 m² netto, liczba wystawców – 170, liczba odwiedzjących targi – 27.000. Targi wina cieszą się w Konfederacji Szwajcarskiej dużą popularnością, odbywają się w wielu miastach m.in. w Bernie, Zurichu, często dwukrotnie w ciągu roku na wiosnę i jesienią. Do największych i najciekawszych należą targi w Zurichu „Expovina” na 12 statkach białej floty miasta Zurich. Tegoroczna już 64 edycja targów „Expovina” odbywa się w dniach 2-16 listopada 2017 r.

 

Targi Feinmesse w Bazylei od ponad 5 lat gromadzą pod jednym dachem także dostawców wykwintnych przysmaków: od słodyczy, łososia, szampana, kawioru i wystroju wnętrz, po projekty domów, meble, sprzęt AGD, sprzęt medyczny, sprzęt sportowy. Targi te, które odbyły się w dniach 2-5 listopada 2017 roku mają charakter festynu dla mieszkańców Bazylei. Wystawiane towary i przedmioty mogą być nabywane przez zwiedzających. 70 wystawców to przede wszystkim małe zakłady produkcyjne ze Szwajcarii i sąsiednich krajów tj. Francji i Niemiec. Targi te odwiedza 17.000 osób.

 

Fot. Feinmesse

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Decorative grit

The BIOVITA company offers a wide range of decorative grits. Full colors can be checked at: www.b...
Polska - TENCZYNEK 2021-04-19 Dodał: Marcin Fertacz Pozostałe wyroby Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert