Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Berno na targach „Budowa i modernizacja” w Zurychu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Iwona Aleksandra Hałgas | 2017-09-07 17:36:42
wphi berno, bauen und modernisieren


7. września, pod hasłem „Planuj wcześniej – zyskaj dodatkową wartość” rozpoczęły się targi budowlane w Zurychu, które potrwają do 10. września.

 

Targi odbywają się aż w siedmiu halach, w których 480 wystawców prezentuje nowe produkty, rozwiązania i aktualne trendy związane z budową, wykończeniem czy modernizacją domów i budynków mieszkalnych. Podczas wydarzenia architekci, osoby związane z branżą budowlaną, właściciele domów czy osoby planujące ich budowę mogą przyjrzeć się m.in.: rozwiązaniom dla „domów przyszłości”, nowością w planowaniu i wyposażeniu kuchni czy łazienek, rozwiązaniom przeciwwłamaniowym, nawiązać kontakty z firmami oferującymi usługi w zakresie budowy i urządzania domów.

 

Targi rozpoczęło wystąpienia radnego miasta Zurych Filippo Leuteneggera, który mówił o polityce państwa względem właścicieli domów, legalnych interwencjach państwa w kwestie własności i gwaracjach dla właścicieli. Następnie głos zabrał poseł Hans Egloff, prezes stowarzyszenia szwajcarskich właścicieli domów (HEV Schweiz), który podkreślił, że prywatne firmy i osoby prywatne wydają rocznie ogółem 12 mld franków szwajcarskich na konserwację budynków. Te modernizacje przyczyniają się w znaczącym stopniu do zmniejszenia użycia energii wydatkowanej na ogrzewanie, ograniczając emisję gazów cieplarnianych (w Szwajcarii zmniejszyła się ona aż o 26% w porównaniu z 1990 rokiem).

 

Pierwszego dnia targów miało także miejsce forum „Cyfrowe planowanie i budowa”, poświęcone tzw. inteligentnym domom i zastosowaniu rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją w budownictwie i gospodarstwach domowych.

 

Targi budowlane odbywają się od 1969 roku i gromadzą corocznie kilkuset wystawców, prezentujących nowoczesne rozwiązania z obszaru budownictwa i nowe trendy w zakresie wyposażenia wnętrz.

 

Opr.: IAH

 

Fot.: Bauen&Modernisieren Messe Zürich

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Skaj pikowany tapicerski

Skaj pikowany to jeden z najczęściej wybieranych materiałów tapicerskich. Tkaniny pikowane zrewol...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert