Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu„Polski przemysł w chwili przełomu”- spotkanie w Switzerland Global Enterprise w Zurychu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Iwona Aleksandra Hałgas | 2017-05-19 11:51:15
wphi berno, switzerland global enterprise, swiss business hub polen


14 czerwca w siedzibie Switzerland Global Enterprise w Zurychu odbędzie się spotkanie poświęcone sytuacji gospodarczej w Polsce zatytułowane „Polski przemysł w chwili przełomu”.

 

Jak podkreślają organizatorzy, polska gospodarka rozwija się dynamicznie od wielu lat. Tzw. plan Morawieckiego koncentruje się na ukierunkowanym na innowacyjność rozwoju przemysłu. W szczególności akcent położony jest na wspieranie branż z obszaru inżynierii, elektroniki i przemysłu metalowego.

Ponadto Polska w dalszym ciągu korzysta z unijnych funduszy. Do 2020 roku do kraju wpłynie 82 mld euro, z których znaczna część przeznaczona zostanie na rozbudowę oraz modernizację, i tak już w dużej mierze dobrze rozwiniętej infrastruktury.

Te czynniki, między innymi, sprawiają, iż Polska jest doskonałym miejscem do inwestycji dla szwajcarskich przedsiębiorców.

 

Wśród zaproszonych na wydarzenie gości, którzy przedstawią swoje prezentacje, są m.in.: Benjamin Schwägli z Swiss Business Hub Polen, dr Thomas Gonsior z firmy Optibuy, Christian Spichiger, członek zarządu i szef oddziału Centralna i Wschodnia Europa w firmie Stadler Rail oraz Katalin Dreher-Hajnal, starszy konsultant na Europę Środkowo-Wschodnią w Switzerland Global Enterprise.

 

Szczegóły dotyczące spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej:

https://www.s-ge.com/de/event/event-s-ge/impulse-polen

 

 

oprac. IAH

 

fot. Switzerland Global Enterprise