Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Berno z wizytą na największych targach turystycznych Szwajcarii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Iwona Aleksandra Hałgas | 2017-04-05 14:56:21
wphi berno, targi turystyczne, fespo


Zuryskie targi FESPO to miejsce, gdzie najnowsze i najciekawsze oferty prezentują biura podróży, kraje, organizacje turystyczne i gdzie spotykają się ci, którzy marzą o wypoczynku, nie tylko w odległych krajach. Odwiedzający mogą tu znaleźć atrakcyjne oferty wakacyjne, zainspirować się wyjazdowymi pomysłami prezentowanymi przez poszczególne kraje czy biura podróży oraz porozmawiać o planowanych wyjazdach czy egzotycznych celach podróży z ekspertami branży turystycznej.

FESPressebild02Fot: FESPO

Imponujące rozmachem targi FESPO, do udziału w których z pewnością warto zachęcić polską branżę turystyczną, odwiedził radca Zbigniew Kostecki, kierownik WPHI Berno. Podczas wizyty na targach udzielił też wywiadu dla Polskiego Radia.

FES17Pressebild01Fot: FESPO

W tym roku gościem specjalnym targów była Costa Rica, której atrakcyjne stoisko przyciągało rzesze miłośników pięknych plaż i wspaniałej natury. Na targach swoją ofertę zaprezentowało 650 wystawców, a imprezę odwiedziło ok. 65 000 osób.

FES17Pressebild04Fot: FESPO

Fot: FESPO