Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEKSPERCI E-HEALTH PRZY OKRĄGŁYM STOLE W PFÄFFIKON

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Emilia Jeziórska - Pyzel | 2016-11-28 08:44:23
eksperci e-health przy okrągłym stole w pfäffikon


9 LISTOPADA 2016

 

EKSPERCI  E-HEALTH  PRZY OKRĄGŁYM STOLE W PFÄFFIKON

 

Z inicjatywy Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej w Warszawie, Klastra – Health Tech Cluster Switzerland i Kantonu Schwyz odbyła się 9 listopada 2016 r.
w Pfäffikon trzecia edycja polsko-szwajcarskiej konferencji e-Health: ICT solutions for Health.Tech. Konferencja została objęta honorowym patronatem Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Szwajcarii, pana Jakuba Kumocha.

W trakcie konferencji grono ekspertów jak i przedstawicieli dostawców rozwiązań IT z obu państw podzieliło się z jej uczestnikami swoimi doświadczeniami i osiągnięciami na polu jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży ICT: e-Health, nowoczesnej medycyny, która dzięki wszechstronnemu wykorzystaniu technologii informatycznych umożliwia stały postęp w procesie leczenia ludzi w takich przypadkach, gdzie do tej pory nie było to możliwe. Informatycy współpracują na rzecz stworzenia nowego i coraz doskonalszego sposobu rozpoznawania problemów z jakimi zmagają się podmioty z sektora zdrowia i proponowania dla nich efektywnych rozwiązań.

W trakcie konferencji odbyła się dyskusja panelowa „Swiss-Polish Cooperation in e-Health – business insights” moderowana przez przedstawiciela Klastra – Health Tech Cluster Switzerland, poprzedzona wcześniej trzema prezentacjami na temat poszczególnych procesów opieki zdrowotnej, marketingu i promocji. Podczas konferencji jej uczestnicy mieli możliwość na zaprezentowanie swojej firmy oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Pliki do pobrania

Pfafikon
image | 45.06 KB
Pobierz
Pfafikon 1
image | 69.45 KB
Pobierz