Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu„Polska przedsiębiorczość w Szwajcarii”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Emilia Jeziórska - Pyzel | 2016-11-23 16:21:32
spotkanie spps


W spotkaniu, które odbędzie się 1. grudnia 2016 w siedzibie WPHI, udział weźmie ambasador RP Jakub Kumoch oraz radca, kierownik WPHI Zbigniew Kostecki, a zagadnienia związane z tematyką spotkania zaprezentują polscy przedsiębiorcy działający w Szwajcarii.

Organizatorem spotkania jest Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bernie wraz ze Stowarzyszeniem Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii.

Głównym tematem będą kwestie dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Helwecji. Barbara Sosnowski prowadząca firmę Sowe Business Coaching opowie o jej działalności oraz zaprezentuje zagadnienia związane z karierą zawodową na tutejszym rynku. Joanna Demków – Bartlomé, biznesmenka związana z branżą budowlaną, podzieli się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy KVALHO i opowie jak przygotować się do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Na zakończenie Wojtek Bachorski, sportowiec, trener i instruktor opowie jak profesjonalna kariera sportowa przełożyła się na założenie firmy Plan B Fitness.

W drugiej części wieczoru uczestnicy będą mieć czas na nawiązywanie kontaktów i wymianę doświadczeń.