Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Emilia Jeziórska - Pyzel | 2016-09-29 11:04:47
spps, rynek pracy


W dniu 22 września 2016 r. w Bazylei odbyło się kolejne spotkanie Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii, zorganizowane we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Bernie.

W spotkaniu wziął udział Pan Ambasador Jaromir Sokołowski oraz kierownik WPHI Pan Radca dr Zbigniew Kostecki. Tematem przewodnim wydarzenia był "Rynek pracy w Szwajcarii".

Podczas oficjalnej części spotkania, Pan Łukasz Ochnik opowiedział o rynku pracy w Szwajcarii oraz rozwoju platformy Jobstoday.ch.

Pani Jolanta Ursprung omówiła kwestie związane z Executive Search oraz przedstawiła krótką charakterystykę rynku pracy w Szwajcarii .

Odbył się również panel dyskusyjny na temat skutecznego poszukiwania zatrudnienia.

Kierownik WPHI przedstawił wyniki analizy wynagrodzeń specjalistów w Polsce w kontekście dodatków pozapłacowych jako standardowego elementu wynagrodzenia specjalistów. Uczestnikom spotkania została także zaprezentowana działalność Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Bernie.

Po prezentacji zakończonej rundą pytań, rozpoczęła się część networkingowa, będąca świetną okazją do pogłębienia wiedzy na tematy biznesowe, zawarcia nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń zawodowych.

 
Pliki do pobrania

MG9727R
image | 1.44 MB
Pobierz
MG9714R
image | 1.26 MB
Pobierz