Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBAUEN&MODERNISIEREN

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-09-08 10:05:59
aktualności

MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY BUDOWLANEJ W ZURYCHU

W dniach 3 – 6 września 2015 w Zurychu odbyły się międzynarodowe targi branży budowlanej -Bauen&Modernisieren. Wśród wystawców przeważały firmy specjalizujące się w wyposażeniu wnętrz: producenci i dystrybutorzy stolarstwa otworowego, kuchni, łazienek, mebli, sprzętu AGD i automatyki budowlanej. Oprócz stoisk promocyjnych znanych światowych marek takich jak Bosch i Siemens, swoje produkty promowały także małe i średnie przedsiębiorstwa z wielu krajów europejskich, w tym również z Polski. Producenci z Polski byli reprezentowani przez miejscowe firmy szwajcarskie.

 

W związku z wieloma zapytaniami do nas, najwięcej z tej branży, polskich przedsiębiorstw dotyczących sektora usług budowlanych i remontowych – przedstawiciele WPHI w Bernie wzięli udział w tegorocznej edycji targów Bauen&Modernisieren. Ważne, aby zaistnieć na rynku miejscowym najlepiej mieć przedstawiciela szwajcarskiego. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o ewentualny kontakt.

Więcej ogólnych informacji na temat targów znajduje się na stronie internetowej:

http://www.bauen-modernisieren.ch/htm/home.htm