Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalObliczanie niepewności pomiarupl
Share Print Download PDF
Contact person
Julia Żarczyńska
info@bnt-sigma.pl
Phone: 616242722
www.bnt-sigma.pl

Język komunikacji:
Polski, Angielski,

Description of the contract

Obliczamy niepewność pomiarów oraz niepewność metod badawczych stosowanych w laboratoriach akredytowanych, przyzakładowych laboratoriach nieakredytowanych, laboratoriach działających w ramach struktur państwowych (m.in. Sanepid, WIOŚ).


Supplementary information

Na podstawie danych dostarczonych przez laboratorium wykonujemy procedurę obliczania niepewności pomiarowej dla wskazanej metodyki badawczej. Proces poprzedzamy rozmową z przedstawicielem laboratorium na temat parametrów metody badawczej, jakie zostały wyznaczone w trakcie walidacji metody badawczej, wyników prowadzonych sprawdzeń w trakcie procesu sterowania jakością badań.
Usługa szacowania niepewności pomiaru obejmuje zidentyfikowanie możliwych źródeł niepewności metody badawczej, obliczenie niepewności standardowych (metodą A lub metodą B), obliczenie niepewności złożonej i niepewności rozszerzonej.
W przypadku pobierania przez laboratorium próbek, możliwe jest również uwzględnienie w budżecie niepewności składowej niepewności związanej z operacją poboru próbki.CPV


  • Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
  • Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
  • Environmental services

Files


image | 45.65 KB
Pobierz
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
12.06.2019
Valid from
11.08.2019
Industries
Rolnictwo i leśnictwo, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna,
The minimum value of the contract
2900.00
Currency
PLN
Purchasers from abroad
NO